BasketboLNba.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinirsiz Basketbol Keyfi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

NBA|Pierce:En İyisiyim

2 posters
YazarMesaj
Kobe Bryant#24
Moderator Adayı
Moderator Adayı
Kobe Bryant#24

NBA|Pierce:En İyisiyim Empty
MesajKonu: NBA|Pierce:En İyisiyim   NBA|Pierce:En İyisiyim EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 7:45 am

Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Boston Celtics'te forma giyen yıldız basketbolcu Paul Pierce, dünyanın en iyi basketbolcusu olduğunu iddia etti.
Boston Celtics formasıyla geçtiğimiz sezon NBA şampiyonluğu yaşayan ve final serisinin En Değerli Oyuncusu (MVP) seçilen Paul Pierce, kendisini dünyanın en iyi basketbolcusu olarak gösterdi. ABD basınına konuşan Pierce, "Kobe Bryant sizce dünyanın en iyi basketbolcusu mu?" şeklideki bir soru üzerine, "Dünyanın en iyi basketbolcusu benim" dedi.
Paul Pierce bu konuda iddialı olduğunu ve kendisine güvendiğini de sözlerine ekledi.

Kaynak:Sporx.Com
Lakers_Anil
Admin
Admin
Lakers_Anil

NBA|Pierce:En İyisiyim Empty
MesajKonu: Geri: NBA|Pierce:En İyisiyim   NBA|Pierce:En İyisiyim EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 8:03 am

Bu adam kendini ne zannediyor ?

kibir ile güven arasında ince bir çizgi vardır doğru söylemiş.

hatta arkadaşlarım beni kibirli sanarlar ama ben kendime güvenirim 2 ay sonra lisansım çıkınca gösterecem onlara ama..

abartmış buda..

https://basketbolnba.aforumfree.com

NBA|Pierce:En İyisiyim
1 sayfadaki 1 sayfası