BasketboLNba.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinirsiz Basketbol Keyfi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TBBL|Panküp Kayseri Atak Yaptı

YazarMesaj
Kobe Bryant#24
Moderator Adayı
Moderator Adayı
Kobe Bryant#24

TBBL|Panküp Kayseri Atak Yaptı Empty
MesajKonu: TBBL|Panküp Kayseri Atak Yaptı   TBBL|Panküp Kayseri Atak Yaptı EmptySalı Ağus. 05, 2008 3:43 am

Türkiye Bayanlar Basketbol 1'inci Ligi'nde mücadele eden Kayseri TED Kolejispor, Beşiktaş Cola Turka'dan Nazlı Güler'i ve Tarsus Belediyespor'dan Bengü Türk'ü renklerine bağladı. Kulübe 3 yıldır sponsor olan Kayseri Şeker Fabrikası'nın Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Ali Özışık, Kayseri'deki takımlara işadamlarının destek vermesi gerektiğini söyledi.
Şeker Fabrikası Göl Tesisleri'ndeki imza töreninde konuşan TED Kolejispor Kulüp Başkanı Celal Turgut, yeni transferlerle daha da güçlendiklerini belirtti. Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Ali Özışık ise, takıma 3 yıldır sponsor olduklarını söyledi. Kayseri'nin kendileri için önemli olduğunu ifade eden Özışık, "Erciyesspor'a da 5 yıldır sponsorluk yapıyoruz. Erciyesspor ve Kayserispor'a verilen destek TED Kolejispor'a yeteri kadar verilmedi. Geçmiş yönetim çok özverili bir şekilde çalıştı. Takımlarımıza işadamlarının destek vermesini istiyorum. Şeref tribünün de ayak ayaküstüne atıp da maç izlemekle olmuyor. Herkesin bu takımlara destek olması gerekiyor" dedi.

GEÇ ORGANİZE İYİ TAKIM

Antrenör Ayhan Avcı, geç organize olmalarına rağmen gayet iyi bir takım kurduklarını söyledi. Takımın bundan önceki çizgisine devam edeceğini belirten Avcı, "İlk 5 takım içerisinde yer alıp, Avrupa kupasına katılmak istiyoruz. Ancak ilk 3 içerisine girmek hedefimiz olacak. Bunu yapabilecek bir kadro kurduğumuza inanıyorum. Akıllıca ve nokta transferler yaptık. Takımdaki 5 oyuncumuz ile yeni transferler sayesinde takımda çok iyi bir mozaik olacak" diye konuştu.İmza töreni öncesinde konuşan Bengü Türk ise Panküp TED Kayseri Koleji'ne geldiği için mutlu olduğunu belirterek, takımın başarısı için elinden gelenin en iyisi yapacağını ifade etti. Nazlı Güler de, Kayseri halkının desteği ile hiçbir maçı kaybetmeyeceklerini vurguladı. Öte yandan, Yardımcı Antrenörlüğe ise Emir Pozan getirildi.

Kaynak:Sporx.Com

TBBL|Panküp Kayseri Atak Yaptı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-