BasketboLNba.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinirsiz Basketbol Keyfi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

NBA|Kwame:Mutluyum

YazarMesaj
Kobe Bryant#24
Moderator Adayı
Moderator Adayı
Kobe Bryant#24

NBA|Kwame:Mutluyum Empty
MesajKonu: NBA|Kwame:Mutluyum   NBA|Kwame:Mutluyum EmptyCuma Ağus. 08, 2008 9:50 am

Detroit Pistons ile iki yıllık kontrat imzalayan Kwame Brown, yeni takımında çok önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirtti..

NBA Tarihinin en kötü ilk sıra seçimlerinden biri olarak gösterilen Brown, geçmişe yönelik eleştirilere kulaklarını tıkarken, yapmış olduğu açıklamada, "Geçmiş artık geçmişte kalmıştır. Ben yeni bir organizasyondayım ve yeni bir takımdayım. Kendim için bir şans yakaladığımı düşünüyorum. Ben kesinlikle insanların görmediği kadar iyi oynayacağıma inanıyorum. Çünkü bu zamana kadar savunma konusunda yeteri kadar değerim ortaya çıkmadı. Şuan doğru takımdayım ve bunu göstereceğim" dedi.

Ligin en yetenekli oyuncularıyla bir arada olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti de dile getiren Brown, takıma önemli katkılar yapacağına inandığını bir kez daha yineledi.

2001 NBA Draftında Washington Wizards tarafından ilk sıradan seçilen liseli oyuncu, kariyeri boyunca kendisinden beklenen patlamayı gerçekleştiremeyerek büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. NBA'da daha önce Washington Wizards, L.A. Lakers ve Memphis Grizzlies organizasyonlarında da yer alan 26 yaşındaki Brown'ın 7.5 sayı- 5.7 ribaund kariyer ortalamaları bulunuyor.

Kaynak:Basketbolseverler.Com

NBA|Kwame:Mutluyum
1 sayfadaki 1 sayfası