BasketboLNba.CoM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinirsiz Basketbol Keyfi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

NBA|Hayaller Artık Gerçek.

YazarMesaj
Kobe Bryant#24
Moderator Adayı
Moderator Adayı
Kobe Bryant#24

NBA|Hayaller Artık Gerçek. Empty
MesajKonu: NBA|Hayaller Artık Gerçek.   NBA|Hayaller Artık Gerçek. EmptyC.tesi Ağus. 09, 2008 5:42 am

NBA Skills Challenge yetenek yarışmasını kazanan 4 Türk genci, 28 Temmuz - 1 Ağustos tarihlerinde NBA takımlarından Orlando Magic'in düzenlediği yaz kampına katılarak, NBA hayallerini gerçeğe dönüştürdü.
Garanti Bankası'nın sponsorluğunda gerçekleştirilen 'Garanti-NBA Skills Challenge' yetenek yarışmasını kazanan genç basketbolcular, Antakya'dan Nihat Mithat Mahşer (15), Edirne'den Ömer Özcan (15), Samsun'dan Sami Pelitli (16) ve Kahramanmaraş'tan Hasan Köroğlu (17), yaklaşık 80 oyuncunun katıldığı kampta, Amerikan Kolej Ligi antrenörleri ve Orlando Magic'in oyuncularının gözetiminde, temel basketbol becerilerini geliştirmeye yönelik bir programa tabi tutuldu. Kamp sonunda Nihat Mithat Mahşer 'En Değerli Oyuncu' seçilirken, Ömer Özcan da 'Antrenörler Ödülü'nü kazandı.
En değerli oyuncu seçilen Antakyalı Nihat Mithat Mahşer kampla ilgili olarak, "Bu yaşadığım 5 günü hayatım boyunca unutmayacağım. Amerika'da, gerçek NBA oyuncularıyla birlikte antrenman yapmak, onlarla birlikte aynı ortamda bulunmak inanılmaz bir duygu. Yetenek yarışmasını duyduğumda çok heyecanlanmıştım ancak bu kadarını hayal etmemiştim. Büyük bir hayalim gerçeğe dönüştü" dedi.

Kaynak:Sporx.Com

NBA|Hayaller Artık Gerçek.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-